0
Apple
Audio systémy / multimédia
Autodoplnky
Batérie, nabíjačky
Bezkáblové zvončeky
Bezpečnostné systémy
Ďalekohľady
Fotoaparáty a kamery
GPS navigácie
Káble/Redukcie/Zásuvky
Kamerové systémy
Kancelárska technika
Klávesnice a myši
Kontrollery, USB komponenty
Malé domáce spotrebiče
Monitory/Obrazovky
Notebooky
Pamäťové médiá
Parkovacie zábrany
PC komponenty
Pevné disky/NAS
Počítače
Pre hráčov
Projektory
Repro/Slúchadlá/Mikrofóny
Sieťové produkty
KVM prepínače
Bezdrôtové siete
Optické siete
Media konvertory
Patch cordy
Kabeláž
Management vlákien
Pigtaily
Adaptéry
3G modem
Bluetooth/WiFi
Alternatívne rozvody
Metalika pasívne prvky
Dátové rozvádzače
Metalika aktívne prvky
SMART Home
Software
Svietidlá
Tablety, E-book
Tašky a obaly
Telefóny, vysielačky, pevné linky
Televízory, tunery, satelity
Tlač/Sken/Multifunkcia
Voľný čas a zábava
Výsuvné zásuvkové lišty
Záhrada a hobby
Zdroje/Adaptéry/UPS

Výrobcovia
Novinky e-mailom
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:


Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m



Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 10m

Kód produktu:OEM O0944.10
EAN:O094410
Výrobca:OEM
Dostupnosť: skladom
Body za nákup:0
Vaša cena s DPH:17.88 EUR  (538.65 Sk)
 14.9000 EUR  (448.88 Sk) bez DPH




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 10m, Prevedenie: štandard

 

Záruka:
24 mes.
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok